Товар, що був придбаний у нас на сайті, можна обміняти чи повернути впродовж 14 днів після отримання посилки без слідів використання (товар не був у носці, всі бірки збережені)

Вартість доставки чи комісії за накладенний платіж не компенсується, за винятком обміну виробничого браку з нашого боку.

Обмін товару здійснюється протягом 5-7 днів після отримання посилки з обміном від клієнта. У випадку повернення, кошти за товар відшкодовуються впродовж 7 днів після отримання посилки, на банківську картку за номером IBAN клієнта.

Щоб обміняти товар чи оформити повернення, необхідно написати нам в Telegram (+380936409348) із описом проблеми. Ваша заявка буде оброблена протягом одного робочого дня..

У кожному замовленні в пакування вкладено бланк повернення замовлення. Якщо ви втратили паперовий бланк, його можна знайти та роздрукувати тут. В цьому бланку вказані всі умови повернення. Його потрібно заповнити та вкласти в посилку для повернення.

  • Важливо! Послугу за повернення товару сплачує клієнт.
  • У разі несплати або некоректного заповнення даних для повернення, посилка повернеться відправнику (клієнту).
  • Посилки, відправлені післяплатою, ми не отримуємо.
  • Нижня білизна,купальники,шкарпетки,боді,колготки,піжами, вироби з пуш-ап ,кімнатні тапочки ,корсети входять в перелік товарів належної якості і не підлягають обміну або поверненню.
  • Зверніть увагу, якщо надісланий Вами товар не підлягає поверненню/обміну ми будемо змушені повернути його за Ваш рахунок.