Договір публічної оферти

1. Загальні положення

1. MissSPuff здійснює продаж Товарів через Інтернет-магазин за адресою https://missspuff.com.ua/
2. Оформляючи замовлення через Інтернет-магазин https://missspuff.com.ua/,Користувач погоджується з умовами продажу Товарів, наведеними нижче (далі – Умови продажу товарів). У разі незгоди Користувач зобов’язаний негайно залишити сайт https://missspuff.com.ua/.
3. Відповідно до ЦК України (ст. 633) це положення, а також вся інформація, вказана на сайті https://missspuff.com.ua/ є громадською офертою. Продавець залишає за собою право в односторонньому порядку без повідомлення Користувачів редагувати ці умови.
4. Угода користувача набирає чинності з моменту підтвердження менеджером Інтернет-магазину замовлення Покупця.
5. В рамках роботи Інтернет-магазин надає Користувачеві інформаційний супровід Замовлення.

2. Предмет згоди

1. Предметом Угоди є надання можливості Користувачеві придбати товари каталогу Інтернет-магазину https://missspuff.com.ua/

3. Товар та порядок здійснення покупки

1. Надана на сайті інформація, а саме ілюстрації, опис та характеристики не є вичерпними та можуть містити друкарські помилки.
2. У разі відсутності замовлених товарів у наявності на складі продавець має право анулювати Замовлення Покупця, при цьому повідомивши його про це.
3. Покупець несе повну відповідальність за надання невірних відомостей, що спричинило неможливість належного виконання Замовлення.
4. У разі скасування або відсутності передплаченого Замовлення вартість анульованого Товару повертається Покупцеві на картковий рахунок.
5. Після оформлення Замовлення Покупцеві надається інформація на вказану електронну адресу про обраний товар. Очікувана дата відправлення обумовлюється під час підтвердження замовлення менеджером Інтернет магазина.

4. Доставка замовлення

1. Товар доставляється оператором “Нова Пошта” та ” Укр Пошта” у вигляді поштового відправлення. Докладніше про терміни та способи доставки можна ознайомитись Тут.

2. Інтернет-магазин не несе відповідальності за роботу «Нової Пошти» «Укр Пошти» та інших третіх осіб.

3. Попередньо оплачені, але не забрані вчасно замовлення повторно надсилаються за умови компенсації транспортних витрат (послуг “Нової пошти”” Укр Пошти” з доставки в обидві сторони). Або за домовленістю сторін здійснюватиметься повернення коштів за замовлення на картковий рахунок покупця за вирахуванням транспортних витрат.

5. Оплата товара

1. Оплата товару відбувається такими способами:
Через платіжну систему WayForpay
Післяплатою за передоплатою 100грн( оплата при отриманні )
2. Покупець має право скористатися накопиченими балами за програмою лояльності або використовувати індивідуальну знижку або застосувати промокод.

6. Повернення товару та коштів

1. Товар, що не підійшов, можна повернути протягом 14 днів з моменту отримання замовлення.
2. Для повернення товару необхідно зв’язатися з менеджерами Інтернет-магазину за вказаними телефонами та написати на Telegram +38 093 640 93 48 та надати наступну необхідну інформацію для повернення: номер та дата замовлення, П.І.Б.,номер замовлення, артикул товару, причину повернення . Перевірити товарний вигляд і цілісність виробів, що повертаються, та упаковки (наявність збережених ярликів, бирок, упаковок зі штрих-кодом; відсутність слідів носіння, плям та інших забруднень). Товари з ознаками використання та відповідні вимогам вище – не повертаються.

У кожному замовленні в пакування вкладено бланк повернення замовлення.

Якщо ви втратили паперовий бланк, його можна знайти та роздрукувати тут.

В цьому бланку вказані всі умови повернення. Його потрібно заповнити та вкласти в посилку для повернення.

3. Товари, що не підлягають поверненню: спідня білизна, боді, корсети, купальні костюми; нічні сорочки, піжами, халати, домашні костюми; панчішно-шкарпеткові вироби; рукавички, рукавиці.

4. Повернення та обмін товарів здійснюється через Транспортну компанію “Нова Пошта”. Адреса для відправки у разі обміну/повернення – м.Житомир, Відд. Нової Пошти №25  +380 93 640 93 48 ФОП Михалюк Віталій Євгенович.

Повернення коштів:

  •  Термін повернення коштів на картку – 7 робочих днів від наступного дня після отримання посилки з
    поверненням/обміном товару.
  •  Повернення коштів відбувається через сервіс Wayforpay на ту саму картку або за номером IBAN, з якої була виконана оплата.
  • Термін повернення коштів – до 7 робочих днів від наступного дня після отримання посилки з поверненням товару.

Обмін та повернення всіх замовлень :

  • Важливо! Послугу за повернення товару сплачує клієнт. У разі несплати або некоректного заповнення даних для повернення, посилка повернеться відправнику (клієнту).
  • Посилки, відправлені післяплатою, ми не отримуємо.
  • Зверніть увагу, якщо надісланий Вами товар не підлягає поверненню/обміну ми будемо змушені повернути його за Ваш рахунок.

7. Відповідальність

1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцю внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних в Інтернет-магазині.
2. Продавець не несе відповідальності за зміст та функціонування зовнішніх сайтів.
3. Продавець не несе відповідальності за якість Товару, що реалізується іншими Продавцями, а також за виконання ними своїх зобов’язань щодо передачі Покупцю Товару.

8. Конфіденційність та захист інформації

1. Персональні дані Користувача підлягають обробці згідно з ЗУ від 01.06.2010 р. № 2297-VI «Про захист персональних даних».
2. Особисті дані збираються виключно з метою дотримання вимог чинного законодавства та компетентного виконання зобов’язань перед Користувачами. Термін зберігання та обробки персональних даних становить 5 років.
3. При реєстрації на Сайті Користувач надає Інтернет-магазину таку інформацію: ПІБ, діючий е-меїл, контактний номер телефону та адреса для отримання поштових відправлень. Надаючи свої персональні дані при реєстрації на Сайті, Користувач погоджується на їхню обробку відповідно до встановленого законодавства та внутрішніх положень Інтернет магазину.
4. Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Користувачем на Сайті у загальнодоступній формі.

5. Продавець має право здійснювати записи телефонних розмов з Користувачем. При цьому Продавець зобов’язується: запобігати спробам несанкціонованого доступу до інформації, отриманої в ході телефонних переговорів, та, відповідно до ЗУ від 02.10.1992 р. № 2657-XII «Про інформацію», передачу її третім особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень.

9. Строк дії

1. Ця Публічна оферта набирає чинності з моменту її опублікування на сайті Інтернет-магазину та діє до моменту її відкликання.